BORÓW (POWIAT STRZELIŃSKI)

Do sprzedania podpiwiniczony dom jednopiętrowy o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym. Dom wybudowano w latach 70-tych ubiegłego wieku. Powierzchnia całkowita: 113,37 m2, powierzchnia użytkowa: 95,54m2.

Na parterze domu: pokój, przedpokój, łazienka z WC (jasna z oknem) oraz dwa pomieszczenia o przeznaczeniu usługowym. Łączna powierzchnia parteru to ok. 48m2: pokój (13,78m2), łazienka z WC (4,13m2), jedno pomieszczenie biurowe (12,02m2), drugie pomieszczenie biurowe (12,30m). W łazience bojler elektryczny do grzania wody latem, zimą ciepła woda użytkowa dzięki ogrzewaniu c.o. Pomieszczenia biurowe są przystosowane do prowadzenia działalności weterynaryjnej.

Na piętrze mieści się jasna kuchnia i trzy pokoje. Kuchnia wyposażona w meble kuchenne. Powierzchnia kuchni to 6,27m2, pokoje mają powierzchnie: 12,89m2,  12,29 m2 oraz 12,81m2. Łączna powierzchnia piętra to ok. 47,5m2.

Budynek jest podpiwniczony. W piwnicy usytuowana jest kotłownia - kocioł na opał stały. Dom wyposażony w stałe łącze telefoniczne. Budynek podłączony jest do kanalizacji sanitarnej. Dom położony jest przy głównej drodze, ale nie bezpośrednio przy niej co niewątpliwie stanowi jego atut. Przed budynkiem zadbany "ogródek".

Miejscowość Borów to idealne miejsce dla osób aktywnych zawodowo, które nie chcą mieszkać w mieście. Wieś usytuowana jest w niedalekiej odległości od Wrocławia (ok. 30km) i Strzelina (ok. 15 km). Blisko do autostrady A4 - ok. 15 km. Dobry dojazd PKP zarówno do Wrocławia jak i Strzelina z oddalonej od Borowa o ok. 2km miejscowości Boreczek. Do stacji PKP można dojechać darmową komunikacją gminną. Ponadto przez miejscowość kursują autobusy i busy do Strzelina.

W miejscowości: szkoła, przedszkole, żłobek, ośrodek zdrowia, urząd gminy, plac zabaw, kościół. Ponadto placówka banku, sklepy spożywcze oraz usługi kosmetyczne i fryzjerskie.  

Dom w dobrym stanie już dostępny. Po odświeżeniu można w nim od razu zamieszkać.

Cena 195 900,00 zł


Zapraszam do oglądania. Kontakt telefoniczny: 669 013 437

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.