BRZEG UL. OŁAWSKA

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wraz  pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 123,50m2 i murowanym garażem oraz możliwością dokupienia działki przy ul. Oławskiej w Brzegu.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2014r. Składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek. Jedna z łazienek z prysznicem, druga z wanną. Kuchnia w pełni wyposażona: meble kuchenne, kuchenka gazowa, okap, zmywarka, piekarnik, lodówka w zabudowie kuchennej. W łazience z wanną również pralka. Pokoje i przedpokój wyposażone w wysokiej jakości meble, szafy na wymiar. Mieszkanie sprzedawane wraz z wyposażeniem! W pokoju pełniącym funkcję salonu wnęka z dużym stołem pełniąca funkcję jadalni.

Mieszkanie usytuowane jest na parterze zadbanej kamienicy. W pełni rozkładowe i dwustronne. Powierzchnia samego mieszkania to 106,40 m2. Do mieszkania przynależą 3 piwnice o łącznej powierzchni 17,10 m2. Razem z mieszkaniem sprzedawany jest murowany garaż o powierzchni 24 m2, który jest usytuowany za domem (osobna księga wieczysta). Do garażu doprowadzona jest instalacja elektryczna.
Możliwość dokupienia ogródka za domem o pow. 347 m2!!!

Brzeg to miasto powiatowe leżące na skraju województwa opolskiego. Dobrze skomunikowany zarówno z Wrocławiem jak i Opolem: samochodem trasa 94 (po ok. 43km do każdego z nich), pociągiem (po ok. 30 minut jazdy). W mieście działa również komunikacja miejska. Brzeg to miasto z szeroko rozwiniętą ofertą kulturalną i sportową. Mieszkanie położone jest w niedalekiej odległości od ośrodków edukacyjnych (szkoły podstawowe, przedszkola, szkoły średnie i wyższe), opieki zdrowotnej, punktów handlowych i usługowych.

Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, ale również dobra inwestycja pod wynajem.

Cena sprzedaży: 370 900,00 zł do drobnej negocjacji

Zapraszam do oglądania. Zadzwoń: 669 013 437

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.