WROCŁAW UL. BEDNARSKA

LOKAL ZAREZERWOWANY!!

Do wynajęcia lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji. Idealny na biuro, gabinet kosmetyczny lub inne usługi. Lokal po kapitalnym remoncie usytuowany na parterze budynku położonego na cichym i spokojnym osiedlu.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i toalety o łącznej powierzchni 42,70 m2 .

Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz budynku przez nieduży przedsionek.

Wszystkie pomieszczenia przeznaczone do samodzielnej aranżacji. W oknach żaluzje. Na podłodze we wszystkich pomieszczeniach kafelki. Ogrzewanie podłogowe. W lokalu jest zainstalowana klimatyzacja.

W mniejszym z pomieszczeń można zorganizować kuchnię/pomieszczenie socjalne dla pracowników lub wykorzystać do obsługi klienta jeśli świadczymy usługi np. kosmetyczne. W pomieszczeniu wyprowadzone jest przyłącze wody. W malutkiej toalecie znajduje się elektryczny podgrzewacz wody.

Idealna lokalizacja: dobry dojazd z centrum i innych dzielnic Wrocławia (m.in. tramwaje: 3, 10, 20, 23, 33, autobusy: 136, 128). Rewelacyjny dojazd z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (ok. 2 km). Przy budynku miejsca parkingowe, dodatkowo niedaleko parking Park&Drive (przy stadionie).

Bardzo atrakcyjna cena najmu 1500,00 zł + 280,00 zł opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej + prąd według zużycia!! W opłatę do SM wliczone koszty związane z opłatami za śmieci i zaliczkami na wodę.

Lokal w idealnym stanie z możliwością wynajmu od zaraz!!

Zapraszam do oglądania.  tel. 669 013 437

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.