WROCŁAW UL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Do wynajęcia lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji. Idealny na biuro, usługi księgowe, prawne lub inne. Lokal po kapitalnym remoncie usytuowany na niskim parterze w budynku jednorodzinnym (osobne wejście).

Lokal składa się z pomieszczenia biurowego, pomieszczenia kuchennego i toalety.

Do lokalu wchodzi się przez oddzielony od reszty pomieszczeń, przeszklonymi ścianami i drzwiami, jasny (z oknem) przedsionek.

Pomieszczenie biurowe przeznaczone do aranżacji. We wszystkich oknach rolety. Na podłodze w pomieszczeniu biurowym panele, w pomieszczeniu kuchennym, toalecie i przedsionku kafelki.

W toalecie szafka stojąca, lustro. W pomieszczeniu kuchennym podstawowe wyposażenie, w tym mikrofalówka. Budynek położony na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych.

Idealna lokalizacja: dobry dojazd do centrum i innych dzielnic Wrocławia (autobusy: 124, 126, 134, 106, 107, 109, 132, 149, 142, 136). Dobry wyjazd z Wrocławia w stronę Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (ok. 4 km). Blisko do stacji PKP Wrocław Muchobór. Przy budynku miejsca parkingowe.

Bardzo atrakcyjna cena najmu 1800,00 zł netto + prąd według zużycia. W cenę wliczone koszty związane z ogrzewaniem, woda. Prąd najemca przepisuje na siebie.

Lokal w bardzo dobrym stanie z możliwością wynajmu od zaraz!!


Zapraszam do oglądania.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.