MIETKÓW

Do sprzedania działka o powierzchni 1012 m2 w miejscowości Mietków. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka nie jest ogrodzona. Uzbrojenie-prąd w drodze przy działce.

Nieruchomość położona na obrzeżach Mietkowa, na spokojnym, zielonym osiedlu. Do działki prowadzi prywatna droga wewnętrzna, która leży na dwóch działkach. Właściciel dodatkowo razem z działką sprzedaje udziały w tej drodze, odpowiednio: 20% w jednej działce i 25% w drugiej.

Mietków to miejscowość gminna położona w niedalekiej odległości od Wrocławia, ok. 35km. Bardzo blisko do Zalewu Mietkowskiego, Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego i stanicy wędkarskiej - ok. 4km - trasa rowerowa.

W miejscowości znajduje się wszystko to co niezbędne: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, szkoła, przedszkole, urząd gminy, stacja PKP. Rewelacyjny dojazd PKP do Wrocławia - pociągi średnio co 30-60 minut w zależności od pory dnia. Dodatkowo możliwość dojazdu busem.

Cena 69 900,00 zł do negocjacji.


Zapraszam do oglądania.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.