OBORNIKI ŚLĄSKIE

Do sprzedania dom parterowy z zaadoptowanym poddaszem w miejscowości Oborniki Śląskie. Dom, wykonany w technologii kanadyjskiej, oddany do użytku we wrześniu 2011 r. Powierzchnia ok. 130 m2 : parter 80,75 m2 + zaadoptowane poddasze ok. 58 m2.

Na parterze domu: salon połączony z kuchnią, łazienka, sypialnia, przedpokój. W przedpokoju i sypialni głębokie szafy. Z salonu wyjście na taras. Ogrzewanie podłogowe w łazience i salonie.

Na poddaszu, które zostało zaadoptowane: 2 małe pokoje, toaleta, komórka.

Garaż w bryle domu i kotłownia z piecem na ekogroszek. Na dachu gont bitumiczny.

Zadbana działka, na której postawiono mały domek gospodarczy z drewna. Powierzchnia działki 900 m2.

Za działką i na przeciwko nieużytkowane na chwilę obecną działki rolne i tereny zielone.

Dom położony w granicach administracyjnych miasta Oborniki Śląskie jednak na jego obrzeżach. Dzięki temu bardzo dobry dojazd do Wrocławia: samochodem do granic miasta Wrocław ok. 10km, do centrum ok. 23km. Dodatkowo dobra komunikacja publiczna: bus i PKP - do stacji w Obornikach Śląskich ok. 3km. Do Trzebnicy ok. 15km. Do centrum Obornik Śląskich ok. 3km.

Oborniki Śląskie to prężnie rozwijająca się gmina oferująca liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. W mieście: szkoły, przedszkola, żłobek, ośrodek zdrowia, apteka, urząd miasta, place zabaw. Ponadto liczne sklepy, restauracje, dla aktywnych siłownia.

Dom w bardzo dobrym stanie. Bez poprawek można w nim od razu zamieszkać.

Cena 475 900,00 zł do negocjacji.


Zapraszam do oglądania.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.