MIESZKANIE ZAREZERWOWANE!!

ZIĘBICE, GRUNWALDZKA

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Ziębicach o powierzchni, wraz z pomieszczeniami przynależnymi, ok. 76m2.

Na mieszkanie składają się sypialnia, łazienka, przedpokój oraz salon z kuchnią. Mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania (wymaga lekkiego odświeżenia). W kuchni sprzęt: meble kuchenne, wyspa + krzesła, płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny, lodówka i zmywarka w zabudowie. W łazience pralka, wanna. Przedpokój wyposażony w komodę i wieszak. W sypialni łóżko ze stelażem i praktyczne szafy. W kuchni, przedpokoju i łazience na podłogach kafelki, w salonie i sypialni panele. Wszystkie okna i drzwi balkonowe wyposażone w rolety zewnętrzne.

Do mieszkania przynależą dwie komórki (jedna na podwórku, jedna w budynku), piwnica, i komórka na strychu (ok. 14 m2). W lokalu również mała kotłownia (ogrzewanie węglowe). W budynku przyłącze gazowe więc istnieje możliwość zmiany formy ogrzewania na gazowe. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku. Zadbana klatka, budynek i jego otoczenie. Miejsca parkingowe pod blokiem. Nieruchomość położona w najbliższym otoczeniu ziębickiego rynku.

Ziębice to miejscowość gminna położona na Przedgórzu Sudeckim, w południowym krańcu Kotliny Henrykowskiej i południowej krawędzi Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich. W miasteczku Urząd Miasta, placówki oświatowe: szkoły, przedszkola, żłobek. Placówki ochrony zdrowia: ośrodki zdrowia, apteki, szpital w Ząbkowicach Śląskich. Ponadto dostęp do placówek kultury i sportu, licznych lokali handlowych i usługowych. Dobry dojazd do Wrocławia, Strzelina, Ząbkowic Śląskich: busy, PKP.

Idealna lokalizacja zarówno dla osób aktywnych zawodowo jak i odpoczywających na emeryturze. Lokal usytuowany na parterze nie nastręcza problemów z wchodzeniem po schodach. Spokojna ulica, przy której położony jest budynek oraz zaciszne podwórze pozwalają na odpoczynek po pracy. Dzięki usytuowaniu w samym centrum Ziębic wyjście do sklepu, piekarni czy banku to tylko chwila. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Cena: 115 900 zł


Zachęcam do oglądania!!
Kontakt: Katarzyna Adamiszyn
tel. 669 013 437

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.