ZIELONKOWICE (POWIAT BRZESKI)

Do sprzedania budynek po starym młynie z dużą działką w miejscowości Zielonkowice (powiat brzeski).

Powierzchnia całkowita: 240 m2, powierzchnia użytkowa: 180m2, powierzchnia działki: 6200m2.

Do zagospodarowania 3 kondygnacje nadziemne + piwnica - każda kondygnacja o pow. ok. 60m2. Do budynku dobudowano garaż o pow. 45m2. Dach garażu przygotowany pod taras - w budynku już zamontowano drzwi balkonowe. Budynek po remoncie: wykonana izolacja piwnicy, nowy dach i orynnowanie budynku, doprowadzone media: prąd, woda, wymienione okna. 


Atutem nieruchomości jest bardzo duża działka (ponad 0,6ha) oraz jej położenie - nieruchomość położona jest na skraju lasu. Młyn pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni, a duża działka pozwala na stworzenie przestrzeni do zabawy dla dzieci lub dużego ogrodu/sadu. Co ważne w MPZP przeznaczenie działki mieszkalno-usługowe.

Zielonkowice to miejscowość położona w niedalekiej odległości od Grodkowa i Strzelina jedynie ok. 15 km, a tam sklepy, ośrodki zdrowia (w Strzelinie szpital), apteki, banki, przedszkola i żłobki. Szkoła podstawowa w miejscowości Gnojna, jedynie 2km od Zielonkowic. Zarówno ze Strzelina jak i Grodkowa dobry dojazd do Wrocławia - PKP.

Cena 265 000,00 zł

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!


Zapraszam do oglądania. Kontakt telefoniczny: 669 013 437

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1.